German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Šicí centrum / Textilní galanterie / vyšívací bavlnky

vyšívací bavlnky

DMC MOULINÉ SPÉCIAL COTTON – ART 117. Nejkvalitnější a spolu s přízí ART. 89 nejpoužívanější příze na světě. Skládá se z 6 lehce oddělitelných vláken, jejichž počet použitý při vyšívání určuje konečný vzhled výšivky. Tato příze vyrobená z nejkvalitnější bavlny s dlouhým vláknem špičkové kvality - dvakrát mercerované. Celý výrobní proces probíhá ve Francii. Díky přísné volbě barviv se tato příze vyznačuje se mimořádně vysokým leskem, stálobarevností na světle a při praní. Široká nabídka barevných odstínů – 465 – umožňuje realizovat velmi pěkné přechody barev. 

DMC MOULINÉ COLOR VARIATIONS DMC – ART 417. Tato 6-vláknová bavlněná příze nabízí v jedné přízi celou paletu barev. Několik stehů stačí k subtilní změně tónu a oživení Vašich výšivek. Hodí se především pro moderní výšivky, kde je zaručen ojedinělý výsledek. 

DMC MOULINÉ LIGHT EFFECTS DMC – ART 317 W. Jedná se o přízi s řadou světelných efektů: zlatý a stříbrný odstín, napodobení drahých kamenů či pozlacení, perleťový odstín a fluoreskující či fosforeskující efekt. Skládá se z 6 vláken a stejně jako Mouliné Spécial dodá Vašim výšivkám zářivé odstíny a plastičnost. 

DMC SATIN – ART. 1008F. Saténová příze DMC: třpytivý jas, nádherná barva, příze jsou měkké jako hedvábí. DMC představuje zbrusu nové vlákno DMC SATIN, které se vyznačuje hedvábnou měkkostí, složené z 6 snadno dělitelné pramenů. Tato příze může být použita pro všechny druhy výšivek (křížkové výšivky a tradiční). Díky výjimečné kvalitě tohoto vlákna bude Vaše vyšívání ještě atraktivnější. Tato příze je vysoce odolná proti praní a velmi dobře odolává světlu. 

DMC SOFT COTTON ART. 89 příze 100% bavlna pro práci s gobelíny. Flexibilní a měkká příze, se kterou je radost pracovat. Díky větší tloušťce rychleji přibývá a spotřeba příze je tedy menší. Vhodná pro křížový steh a long steh.

Řadit:
Strana:1 2 3 Další »