German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Šicí centrum / Šicí stroje / Husqvarna Viking

Husqvarna Viking

Představuje se Vám firma světoznámeho jména šicích strojů s vyjímečnou kvalitou a zcela novými typy šicích strojů. Šicí stroje Husqvarna Viking jsou tradiční švédské šicí stroje. Již u základních typů můžete očekávat výbornou kvalitu s mnoha funkcemi, které mají jiné značky až ve vyšší třídě.

Jako jedni z mála prodejců vyšívacím strojům rozumíme a jsme Vám schopni poradit s jakoukoliv problematikou ohledně vyšívání. Našim zákazníkům se věnujeme před i po koupi stroje. Všechny vyšívací stroje máme vyzkoušené a většinu i skladem u nás na prodejně, máme tedy odbornou praxi s každým strojem. 

Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí ! Prodloužená 3-letá záruka na vybrané šicí stroje Husqvarna Viking. 

Řadit:
Výrobci:
Husqvarna Designer Ruby 90 Husqvarna Designer Ruby 90
171 900,- Kč
6 907,77 EUR
Husqvarna Designer Sapphire 85 Husqvarna Designer Sapphire 85
109 000,- Kč
4 380,15 EUR
Strana:1 2 Další »

Série šicích strojů Husqvarna Viking Emerald představuje ideální řadu strojů pro všechny druhy šití; od jedinečných oděvů až k záclonám stejným, jaké jste viděli v časopise.

Emerald: modely 122, 118 a 116, mají celou řadu praktických funkcí, které si oblíbíte; například vestavěný navlékač jehly, šikovného Průvodce šitím, pevný kryt pro skladování a nepřekonatelné šití knoflíkové dírky v jediném kroku.

A co víc, stroje Husqvarna Viking Emerald jsou vybaveny elektronikou zajišťující trvale nejvyšší výkon stroje při průniku jehly látkou. Emerald 122 a Emerald 118 mají plynulé ovládání maximální rychlosti šití, a kromě toho si můžete vybrat, zda jehla po zastavení stroje skončí v látce nebo v horní poloze. 

Emerald splní všechny Vaše potřeby a přinese Vám dlouhé roky spokojeného šití!