German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Šicí centrum / Textilní galanterie / nažehlovací záplaty

nažehlovací záplaty

Nažehlovací aplikace, nažehlovací obrázky nebo taky nažehlovačky. Malá skvrnka, co nejde odstarnit nebo jiná vada na vašem oblečení? Nevadí, vyberte si z naší nabídky nažehlovacích obrázků a jednoduše a rychle své oblíbené oblečení opravte.

Nažehlovací záplata je nejjednodušejší způsob jak rychle, jednoduše a efektivně opravit poškozené oděvy nebo třeba sedačku.

Nažehlovací záplaty lze nažehlit na jakýkoliv textilní materiál - na ubrusy, kabáty, košile, prostěradla, kalhoty, sedačky atd.

Řadit:
Výrobci:
Strana:1 2 3 Další »

Víme, jak jsou nažehlovací záplaty důležité v každé domácnosti, zejména pokud máte děti. Záplaty jsou skvělý, rychlý způsob, jak opravit díry v oblečení, zpevnit praskliny textilu nebo zamaskovat nevypratelné skvrny a dirky. Nabízíme vám nažehlovací záplaty (mnozí je znáte pod pojmem zažehlovací záplaty). Jde o pevnou potištěnou látku, která je zespod pokryta termoplastickou vrstvou. Vyberete si záplatu s vhodným vzorem (dětský, jednobarevný, riflový...), přitlačíte na vyprané a vyžehlené poškozené místo a nažehlíte záplatu. Bez obav pak můžete takto opravený oděv prát.