German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

nitě Mettler

Sortiment nití AMANN METTLER obsahuje vše, co si můžete přát k domácímu šitíquiltování (prošívání), vyšívání a k overlocku. Speciální nitě pro tyto čtyři oblasti jsou dostupné v nepřeberném množství barev, povrchů, vzhledů a efektů.

V nabídce máme:

  • SERALON – je jedno, jestli bavlna, syntetika, směsová tkanina, len nebo hedvábí – šaty dělají člověka! S univerzální jádrovou nití SERALON ze 100% polyesteru získáte Vy a Vaše oblečení glanc. Výborná pružnost, vysoká odolnost proti přetržení a ideální kluzné vlastnosti dělají ze SERALONU spolehlivého partnera pro vaši kreativitu. Použitelná pro šití, quiltování, vyšívání i overlock. SERALON100 – doporučená jehla Nm 80–90. SERALON 30 – doporučená jehla Nm 110.
  • SILK FINISH COTTON 40 – vysoce kvalitní nit ze 100 % dlouhovlákenné egyptské bavlny vhodná hlavně na patchwork a quiltování. Díky tomu, že je tato nit silnější, docílíte obzvláště krásných výšivek. SILK FINISH COTTON se ale hodí i na běžné šití a díky procesu mercerizace se nesráží a má skvělou výdrž při žehlení. Doporučená jehla Nm 80–90.
Řadit: