Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

Veronica

Šicí stroje tradiční české značky Veronica patří již několik desítek let mezi nejprodávanější šicí stroje na českém trhu. Tuto skutečnost potvrzuje titul "nejprodávanější české značky" v kategorii šicí stroj, kterým značka Veronica disponuje. Pevné postavení na trhu a koncepční přístup zaručují kompletní zabezpečení veškerých služeb, poradenství, náhradních dílů a servisních poboček po celé ČR. Šicí stroje české značky Veronica disponují kovovou konstrukcí, spolehlivou mechanikou a dlouholetou tradicí v oboru. I proto mají všechny stroje Veronica prodlouženou pětiletou zárukou. Kvality strojů Veronica podtrhuje i oficiální ocenění  mechaniků šicích strojů, které garantuje vysokou spolehlivost a dostupnost náhradních dílů v dlouhém časovém horizontu. 

Řadit:
Výrobci:

 

 


Šicí stroje Veronica 20% sleva v e-shopu (10% na prodejně). Slavte s námi 20 let na trhu. Šicí stroje a overlocky tradiční české značky Veronica nabízí ucelenou modelovou řadu šicích strojů. Šící stroje Veronika jsou nejprodávanější českou značkou 2009 v kategorii šicí stroj. Na českém trhu značka Veronika působí již 20 rokem. 

Značka Veronica připravila pro své zákazníky balíček unikátních služeb a výhod, které oceníte před i po zakoupení šicího stroje značky Veronica. Prodejem naše služby nekončí.. 

Facebook