German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter

Veronica

Stroje se  pouze doprodávají , dodavatel ukončil prodej všech šicích strojů.

Šicí stroje tradiční české značky Veronica patří již několik desítek let mezi nejprodávanější šicí stroje na českém trhu. Tuto skutečnost potvrzuje titul "nejprodávanější české značky" v kategorii šicí stroj, kterým značka Veronica disponuje. Pevné postavení na trhu a koncepční přístup zaručují kompletní zabezpečení veškerých služeb, poradenství, náhradních dílů a servisních poboček po celé ČR. Šicí stroje české značky Veronica disponují kovovou konstrukcí, spolehlivou mechanikou a dlouholetou tradicí v oboru. I proto mají všechny stroje Veronica prodlouženou pětiletou zárukou. Kvality strojů Veronica podtrhuje i oficiální ocenění  mechaniků šicích strojů, které garantuje vysokou spolehlivost a dostupnost náhradních dílů v dlouhém časovém horizontu. 

Řadit:
Výrobci:

 

 


Šicí stroje Veronica 20% sleva v e-shopu (10% na prodejně). Slavte s námi 20 let na trhu. Šicí stroje a overlocky tradiční české značky Veronica nabízí ucelenou modelovou řadu šicích strojů. Šící stroje Veronika jsou nejprodávanější českou značkou 2009 v kategorii šicí stroj. Na českém trhu značka Veronika působí již 20 rokem. 

Značka Veronica připravila pro své zákazníky balíček unikátních služeb a výhod, které oceníte před i po zakoupení šicího stroje značky Veronica. Prodejem naše služby nekončí..