German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Šicí centrum / Patchwork & quilting / řezací kolečka

řezací kolečka

V této sekci Vám nabízíme řezací kolečka (kruhový řezač pro patchwork a quilt), řezáky s průmyslovou rotační žiletkou japonské firmy KAI a značková kolečka OLFA. Firma KAI a OLFA dodává pouze velice kvalitní řezací kolečka. Dále máme v nabídce levná řezací kolečka, která vyhoví každému hobby použití. Jedná se o řezací kolečka s vynikajícím poměrem cena / výkon. 

Řezací kolečko : jedna z důležitých věcí pro patchwork je řezací kolečko. Jakmile se naučíte správně zacházet s tímto nástrojem, budete moci rychle a velmi přesně nařezat jednotlivé díly z látek. Je mnoho různých modelů v různých velikostech. Podívejte se do naší nabídky a vyberte si to nevhodnější.

Náš tip: řezací kolečko lze využít i pro jiné účely než je využití k tvorbě quiltů. Například můžete kolečko použít jako operativní nůž k rozřezání obalů, v některých případech je použití kolečka také efektivnější a rychlejší než použití klasických nůžek

Řadit:
Výrobci:
Strana:1 2 Další »

Jedná se o velmi kvalitní ruční řezací nářadí, které společnost OLFA CORPORATION OSAKA, JAPAN vyrábí a zdokonaluje nepřetržitě od roku 1956. Většina výrobků získala za tuto dobu řadu ocenění za vynikající kvalitu, trvanlivost, funkčnost a bezpečnost při práci i za dlouhodobé prodejní úspěchy v Japonsku i ve světě.

Společnost OLFA vyrábí více než 80 druhů ručního řezacího nářadí a náhradních čepelí, řezacích podložek, dále speciální kartonová balení atd.

Toto nářadí je vyráběno z kovu a tvrzeného plastu. Většina řezačů má kovové vodicí lišty pro posun vyměnitelných čepelí. Tyto lišty zabraňují vychýlení čepele při řezání a zároveň zabraňují ulamování plastové rukojeti. Převážná část řezačů má plochou nebo kulatou pojistku pro posun a zabrždění čepelí. Čepele jsou vyrobeny z kvalitní nástrojové wolframové oceli, která zaručuje dlouhodobou ostrost řezacích čepelí.

Nářadí je určeno pro práci s materiály různé tvrdosti a síly. Např.: papír, folie, lepenka, plsť, kůže, korek, linoleum, koberce, polystyren, PVC, skelná vláknina, izolační materiály, sádrokarton, překližka, balza, laťky a silná guma.