Hlídání úspěšně zadáno.
Hlídací pes - Nové hlídání
Cena:*
Váš email:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další e-mail.
Vyhledání alternativy
Rádi Vám ušetříme čas při hledání vhodné alternativy k uvedenému produktu, který nemusí zcela vyhovovat Vašim představám a nenašli jste jiný vhodný produkt. Vyplňte prosím formulář níže a my se vynasnažíme o uspokojení Vašich požadavků, v co možná nejkratší době.
Vaše jméno:*
Váš email:*
Upřesnění hledání:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
x
Vložit komentář
Jméno a příjmení: *
Váš E-mail:
Text komentáře: *
Opište text z obrázku (ochrana proti spamu): *
* Pole označená hvězdičkou musí být vyplněny
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další dotaz.
Dotaz na produkt
Vaše jméno:*
Váš email:*
Text dotazu:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další doporučení.
Poslat produkt známému
Vaše jméno:*
E-mail příjemce:*
Zpráva:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
x
German
English
Kategorie
Látky a vliseliny
Úvod Newsletter
Hl.strana / Šicí stroje / Bernina / modely s kufrem / šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem

šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem

šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem
šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem
Akce
šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem-
šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem
šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem-1
šicí stroj Bernina Aurora 550 PV s kufrem
Doporučená cena: 66 417 Kč
Cena s DPH:
54 890 Kč / 2 195,60 EUR
Dostupnost/termín dodání: 1-2dny
Číslo produktu: 8258
Výrobce: Bernina
Záruka: 60 měsíců
Sdílení:
 • 432 programů základní, elastické (strečové), overlockové a plastické vyšívací, ozdobné, šití abecedy (4druhy) a číslic. Běžné šicí programy: 187, užitkové programy : 22, programy pro quiltování : 24, dekorativní stehy 131, automatické knoflíkové dirky 10, abecedy 4 (včetně cyriliky) – 245 písmen
 • Automatická knoflíková dírka na 1 operaci (10druhů) - Nastavená délka knoflíkové dírky bude uložena do paměti, čímž lze knoflíkové dírky obšívat automaticky v libovolném počtu opakování vždy s přesně stejnou délkou. 
 • Šicí stroj s možností připojení externího počítače a s dočasnou i trvalou pamětí pro změny stehů
 • Prostor mezi ramenem a jehlou je 190mm.
 • možnost ukládání svých vlastních stehových funkcí - až na 100 různých stehových funkcí, které máte uložené v paměti stroje.
 • BSR - Bernina stitch regulator - patka (regulátor) stehu BERNINA (laserový zaměřovač - BSR) exkluzivní patent Berniny je skutečně světovým prvenstvím. Šicí patka s třema různými násadci garantuje rovnoměrnější délku stehu i při různých rychlostech šití. Vyšívání s ručním posuvem látky je při jeho použití jednoduché a technicky dokonalé. 
 • jedinečný pedál pata/špička (2polohy šicího pedálu) - poloho špička pro klasické šití, poloha pata pro zvedání jehly do horní/dolní polohy - exkluzivně pouze u Berniny. 
 • Moderní LCD displej - Osvětlený, vysoce kontrastní displej přehledně sděluje všechny informace a nastavení: zobrazení vybraného stehu, délky a šířky stehu, polohování jehly nahoru/dolů a doporučeného podkladu přítlačné patky jsou praktickým pomocníkem pro šití.
 • Velice tichý chod motoru i při velkém zatížení a šití silnějších materiálů 
 • plynulé nastavení délky stehu a šířky stehu - základní (optimální) nastavení změníte pouhým stisknutím tlačítek. Všechna nastavení se zřetelně zobrazují na obrazovce.
 • polohování jehly - možnost nastavení zastavení jehly v horní nebo dolní pozici, rychlost šití, zakončení.
 • Přímá volba stehu - Přímá volba nejpoužívanějších užitkových stehů a funkcí pouhým stisknutím tlačítka - rychlé a praktické řešení. Nastavení polohování jehly nahoru/dolů a přesné provedení vzorů stehu až do konce je zárukou snadného a spolehlivého šití. 
 • Tlačítko pro rychlé přepínání směru šití - Tlačítko pro rychlé přepínání směru šití umožňuje snadné přepnutí na dočasné nebo trvalé šití vzad.
 • Tlačítko start/stop - Tlačítko start/stop představuje velmi praktickou funkci šicího stroje na přesné a snadné a šití dlouhých stehů rovnoměrnou rychlostí.
 • Regulátor rychlosti přímo na stroji - Pomocí snadno přístupného regulátoru rychlosti lze rychlost šití přizpůsobit konkrétnímu projektu - pro přesnou práci použijeme nízkou rychlost, pro běžné projekty šití vyšší rychlost. 
 • Dva držáky cívek vrchní nitě - Druhý vertikální rozkládací držák cívky je praktický zejména pro navíjení nebo používání dvou jehel. 
 • velice kvalitní Bernina CB chapač - spolehlivý, s velmi pěkným rovným stehem (všechny ostatní značky mají rovný steh do šikma). Chapač neprekrúca slučku nitky, tak dokáže spracovať na dobrej úrovni väčšinu vlákien. Šírka stehu dosahuje 5,5 mm. Na veľkú spodnú cievku môžete navinúť 65-70 m nitky. Chapač možno jednoducho rozobrať, vyčistiť a naolejovať – netreba zásah servisu. 
 • pohodlné – rychlý start bez potřeby vytahovat nitku nad povrch látky
 • rychlost šití až 900stehů/min
 • Kreativní konzultant na šití zabudovaný přímo ve stroji 
 • super osvětlení šicí plochy pomocí LED diod - mimořádně jasné příjemné osvětlení svítí na váš projekt z třech stran. Světlo je rovnoměrné a bez stínu. 
 • pomocný navlékáček nitě do jehly integrovaný na patkové tyči
 • jednoduché a rychlé ovládání pomocí tlačítek
 • nastavitelný přítlak patky
 • elektronický spouštěč
 • dvě polohy jehly
 • Praktická schránka na příslušenství – po jejím odejmutí lze obšívat rukávy a nohavice – dostatečně dlouhé volné rameno
 • Možnost šití dvojjehlou – efektní ozdobné šití
 • Jednoduchá výměna šicí patky – rychloupínací systém patek
 • Integrovaný ořez nitě - pomocí tří ořezávačů nitě se oříznutí horní a spodní nitě stává pouhou hračkou
 • Funkce kolenní páky (FHS) - Jedinečná vlastnost strojů BERNINA! Systém kolenní páky (FHS) BERNINA umožňuje zdvihnout přítlačnou patku a současně spustit podavače, čímž můžete ponechat obě ruce na šitém oděvu.
 • Hmotnost - 12 kg. Vnitřní díly, které podléhají opotřebování jsou kovové. Obal z vysokokvalitních plastů. Praktická rukovjet na přenos šicího stroje.
 • Nasouvací pracovní stolek - Rozšiřující nasouvací pracovní stolek s velmi jednoduchým připevněním k volnému rameni usnadňuje šití zvýšením komfortu a zvětšením pracovní plochy. 
 • V základní výbavě stroje jsou tyto patky : základní patka(1/1C), automat na knoflíkovou dirku(3A), patka na zipy (4), patka na slepý steh(5), patka na látání a quiltování, otevřená patka na vyšívání(20), patchworková patka (37), laserová patka, patka s horním podáváním, interaktivní výukové CD 
 • Možnost dokoupení z velice rozsáhlého sortimentu šicích patek, které jiné značky ani nenabízí (stehová destička pro rovné šití, nástavec pro zatkávání- punchink, velký pracovní stůl, lupy atd.). Celý katalog ke stáhnutí "zde"
Popis
Komentáře
Hlídací pes
Bernina 550QE + praktický cestovní kufr na kolečkách v hodnotě 4890 Kč ZDARMA. 

Speciální quilterský model nové serie 5 šicích strojů Bernina. Bernina 550QE je nástupce velice oblíbené Berniny Aurory 440 QE. Bernina 550QE nyní v cenové akci + krabička plná cívek pro spodní niť (25ks) a 50ks kvalitních jehel Schmetz ZDARMA. 

Náš TIP - šicí stroje Bernina jsou nejkvalitnější a nejspolehlivější šicí stroje na trhu - Švýcarská preciznost a kvalita při výrobě mechanických přístrojů je světoznámá. Už více než sto let montuje BERNINA do svých přístrojů "Swiss Quality - Švýcarskou kvalitu". Tým inženýrů se neustále stará o to, aby se stroje držely stále na absolutní špičce mezi šicími, vyšívacími a quiltovacími stroji. S BERNINOU se práce stává koníčkem. 


BERNINA 550QE je speciální šicí stroj pro quilterky. Stroj má navíc výbavu i stehy zvlášť vhodné pro šití patchworku a pro quiltování. Speciální patky v ceně stroje pro quilting : Laserová patku, patchworkovou patku, vrchní podávání, kolenní páku.

Prospekt ke stáhnutí "zde".

Bezproblémový a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u zákazníka je u nás naprostou samozřejmostí ! Prodloužená 5-ti letá záruka na všechny šicí stroje Bernina. Jako jediný Vám můžeme nabídnou kvalifikovaného mechanika, který je školen přímo ve výrobním závodě Bernina ve švýcarsku. 

Vložit nový komentář
Je pro vás cena produktu neadekvátní?
Napište částku za jakou jste ochoten/ochotna za tento produkt zaplatit a kontakt na vás. V případě, že se cena změní k této hranici, budeme Vás kontaktovat.
Vložit nový požadavek
Související zboží
patka základní cik/cak patka základní cik/cak
438,- Kč
17,52 EUR
patka na aplikace č.23 patka na aplikace č.23
550,- Kč
22,00 EUR
patka na přišívání zipu patka na přišívání zipu
438,- Kč
17,52 EUR
patka na rovný steh patka na rovný steh
550,- Kč
22,00 EUR
patka lemovací 4mm cik/cak patka lemovací 4mm cik/cak
613,- Kč
24,52 EUR
Facebook